top of page

kalendář, vizuální styl, web

Služba

BEATA RAJSKA

Klient

Rok

2021

Kalendář módní návrhářky

BEATA RAJSKÁ CARPE DIEM 22

S módní návrhářkou Beatou Rajskou a její značkou BEATA RAJSKA spolupracujeme už od roku 2002 a vytvořili jsme velké množství výstupů.

 

Spolupráce s ní, jako osvíceným designerem, je vždy již na partnerské úrovni. Navrhujeme pro ni inzerce, billboardy, produktová loga, veškeré tiskoviny, potisky látek, layout produktů a weby.

 

Jednou z našich oblíbených tiskovin pro značku BEATA RAJSKA je kalendář. Od počátku je zadáním od Beaty kalendář stolní, což je u módních značek netradiční a o to více vyjimečné.

 

Kalendáře vždy vycházejí z vizuálního stylu značky, který společně tvoříme, ale každý ročník má své chutě. Styl je úzce spojený s danou kolekcí značky BEATA RAJSKA pro nadcházející rok. O bezchybnou výrobu se mnoho let stará tiskárna GRAFICO.

 

Ročník 2021 vyhrál prestižní soutěž kalendář roku 2021 v kategorii stolních kalendářů a v kategorii presentace subjektu.

Navštivte web značky www.beatarajska.com.

Z kalendáře BEATA RAJSKA CARPE DIEM 22

Rok, který končí, je rokem, ve kterém značka Beata Rajska “oslavila” 20 let.

No, oslavila. Ono to oslavit nebylo tak lehké. Slavit nešlo.
Ale právě v době, kdy jsme se nemohli potkávat s rodinou, či přáteli, jsem si uvědomila, jak je vše relativní a že těch 20 let uběhlo neskutečně rychle. Že v době, kdy jsem s kalendářem začínala, nosili naši kluci “aktovky”
a já mohla nosit víc jak mini.

A i tady ta rychlost a pomíjivost mě, nás, donutila připravit letní maraton přehlídek. Chtěla jsem dát najevo radost z každého dne i z každého modelu, který jsme pak mohli předvést. Užívali jsme si každý okamžik a jsem ráda, že jste některé “okamžiky” byli s námi.

A tak nějak jsem připravovala i kolekci Carpe Diem.
Není nasměrovaná na oběti módních trendů, ale na ty, co mají rády (neboť holky :-) ) styl, eleganci se špetkou avantgardy a chtějí zůstat samy sebou. Prostě si s radostí užívají okamžiky s módou, stejně tak, jako každou chvilku či minutu každého dne.

Carpe Diem – užij dne – užijte si rok 2022!

Beata Rajská

#carpediem #nofashionvictimes #beyourself #užijdne #užijtesirok

bottom of page