top of page

JSME MODERNÍ GRAFICKÉ STUDIO SÍDLÍCÍ V SAMOTNÉM SRDCI PRAHY NA JOSEFOVÌ. NAŠÍ SNAHOU JE RYCHLÝ, SROZUMITELNÝ A OSOBNÍ PØÍSTUP KE KAŽDÉ ZAKÁZCE.

o nás

Studio bylo založeno v roce 2000 a od té doby jsme realizovali spoustu návrhù z nejrùznìjších oborù. Mezi naše zákazníky patøí mimo jiné módní návrháøka BEATA RAJSKÁ, OLYMPUS, ARVAL, HSBC, restaurace EB diners, eventové a turistické agentury, golfové resorty, øetìzce èerpacích stanic, luxusní restaurace, butikové hotely a další.

Spolupracujeme s profesionály z oboru, ke každé grafické zakázce Vám doporučíme osvědčenou tiskárnu, výrobce 3D reklam a ostatní, případně zařídíme veškerou výrobu na klíč. 

Tomáš Dočkal

grafik

* 1977 Czech Republic
Graphics Design
Branding and Identities
Editiorial Design
Naming
Print
Products
Interiors
Websites

Už je to 22 let od založení DOČKAL DESIGN a jeho prvního ateliéru ve Škrdlovické sklárně Beránek na Vysočině. Nedílnou součástí naší práce je spolupráce s profesionály z nejrůznějších oborů. Mezi inspirační otce zakladatele jednoznačně řadíme akademického sochaře Vlastimila Beránka.

Sídlíme ve Staré Židovské Škole na Josefově v samotném srdci Prahy vedle Pařížské ulice. Zde je možné u dobré kávy probrat Váš nový projekt. Pro mnoho klientů pracujeme také online, druh komunikace je zcela podle Vašich potřeb.

22 let práce

Ateliér

od roku 2000 navrhujeme

Stará Židovská Škola

klienti

+ Beata Rajská

+ Klinika Preventivní Dermatologie

+ Jasmina Alagič

+ Rovex

+ Liběna Hlinková Cosmetics

+ Galsari

+ Malíř Jan Svoboda

+ Olympus

+ Arval

+ Česká Pirátská Strana

+ Zaris

+ a+s

+ Residence ARX

+ čerpací stanice EUROBIT

+ EB diners

+ Statek Lipka

+ Vali Cafe

+ Nade

+ Minářová development

bottom of page