top of page

kalendář, vizuální styl, web

Služba

BEATA RAJSKA

Klient

Rok

2021

Kalendář módní návrhářky

BEATA RAJSKÁ KALENDÁŘ 2021

S módní návrhářkou Beatou Rajskou a její značkou BEATA RAJSKA spolupracujeme už od roku 2002 a vytvořili jsme velké množství výstupů.

 

Spolupráce s ní, jako osvíceným designerem, je vždy již na partnerské úrovni. Navrhujeme pro ni inzerce, billboardy, produktová loga, veškeré tiskoviny, potisky látek, layout produktů a weby.

 

Jednou z našich oblíbených tiskovin pro značku BEATA RAJSKA je kalendář. Od počátku je zadáním od Beaty kalendář stolní, což je u módních značek netradiční a o to více vyjimečné.

 

Kalendáře vždy vycházejí z vizuálního stylu značky, který společně tvoříme, ale každý ročník má své chutě. Styl je úzce spojený s danou kolekcí značky BEATA RAJSKA pro nadcházející rok.

 

Pro ročník 2021 jsme za grafiku zvolili kabaret mužsko ženského světa. Polarita je podtržená dámskou nebo pánskou botou u jména. I když se jedná o stolní kalendář tak je formátově důrazný v rámci technologických mezí. O bezchybnou výrobu se mnoho let stará tiskárna GRAFICO.

 

Ročník 2021 vyhrál prestižní soutěž kalendář roku 2021 v kategorii stolních kalendářů a v kategorii presentace subjektu.

Navštivte web značky www.beatarajska.com.

Z kalednáře BEATA RAJSKA KABARET 2021

Svět patří bohatým mužům.

Mužům, kteří věří, jak říká Ethan Müller, že mohou mít cokoliv na světě – ať je to pozemek, umělecké dílo, určitá dovednost nebo osoba. Jakmile zaplatí a je znovu nastolen pořádek, mohou si opět připadat jako páni vesmíru.

Jenže občas se vedle vyskytne nějaká Lady Godiva a ta jim zamíchá kartami v tom jejich velkém mariáši – v tom jejich kabaretu.

Takže ta velká hra je vlastně „Kabaret“… S principály, oponou, baletkami
či artistkami… No a je na nás, jak v tom Kabaretu ty svoje karty, které máme v ruce, použijeme.

Přeji vám, ať jsou ty vaše karty v roce 2021 výherní.


Beata Rajská

bottom of page