top of page

logo

Služba

Jasmina Alagič Vrbovská

Klient

Rok

2021

Módní značka kooperace Jasmina Alagič Vrbovská + Jana Pištejová

JASMINA UNLIMITED

Logo pro Jasminu Alagič byla při tvorbě kaligrafická radost.:) Prokreslování k čistotě, tak aby logo dobře fungovalo jako signatura kolekce na oblečení i jako logo ve fashion marketingu love brandu této známé tváře. Ručně křivkované písmo s akcentem na "a" co by zavináč. Systém doplňuje jako protiváha čistý bezpatkový font. 

INSTAGRAM JASMINA ALAGIČ

INSTAGRAM JANA PIŠTEJOVÁ

Nebo navštivte přímo webové stránky s e-shopem značky.

O značce od módní návrhářky Jany Pištejové:

"Kto ma pozná vie, že sa rada obklopujem cieľavedomými a inšpiratívnymi ľuďmi. Jasmínku považujem za novodobú ikonu a veľmi jej fandím vo všetkom, čo robí. Preto ma jej iniciatíva spolupracovať so mnou na kolekcii modelov okamžite nadchla. Dnes sa teším, že môžem písať tieto riadky a predstaviť vám tak príťažlivé, ženské a ležérne modely.

Do každého dizajnu som sa snažila vniesť samotnú Jasmínu a jej charizmu tak, aby každý kúsok vyjadroval jej nekonečne energickú a láskyplnú osobu. Spoločne sme si pre vás pripravili až tri kolekcie: Loungewear kolekcia, Streetwear kolekcia a Casual Femme Fatale kolekcia. V každej kolekcii sa nachádza niekoľko podkolekcií a predstavovať ich budeme postupne. Pre každý set je definovaná iná farebnosť. Ak dobré počítam, vybrať si budete môcť z viac ako 80 modelov v letných a sviežich farbách."

bottom of page