top of page

logo, vizuální styl

Služba

Východočeské Laserové centrum

Klient

Rok

2010, 2021

Logo a vizuální styl pro kliniku

L CENTRUM PARDUBICE

Logo a grafický styl pro kliniku MUDr. Drahomíry Kotlářové – L centrum Pardubice, Východočeské Laserové Centrum byla příjemná výzva.

 

Vizualní styl se začal budovat společně s krásnou funkcionalistickou budovou kliniky od architekta Jiřího Vlčka v roce 2010, kde se nemalou měrou na architektuře podepsala i sama paní doktorka. Byla tak možnost se na vše dobře připravit a vytvořit manuál vizuální identity, ještě před zahájením činnosti kliniky.

 

Zadáním od klientky bylo L jako lady, luxus, laser, love, live… ve spojení s velmi empatickou a šikovnou paní doktorkou. Trendy stále se vyvýjejících high-end postupů na nejnovějších technologiích z oblasti estetické medicíny a zkušenosti paní doktorky Kotlářové v rozkročení od duše, přírodu po nejmodernější nákladnou techniku a certifikace.

 

Jako leitmotiv byl vybrán Štormův precizní kaligrafický font a jeho bezpatková alternace. Nasílení proběhlo ručně na míru proporcím a barevnost byla zvolena v souladu s materiály v budově kliniky. Logo tvoří i tvarovaná linka, která odkazuje na laserové technologie.

 

Na základě manuálu vznikly i nejrůznější tiskoviny a propagace.

 

MUDr. Drahomíře Kotlářové dále zpracováváme i katalog jejich obrazů, kterými je klinika vkušně vyzdobena a tvoří tak celkovou náladu místa.

 

Navštivte web kliniky www.lcentrum.cz.

Z webu L centrum

L centrum Pardubice je výsledkem naší dlouhodobé snahy Vám přinést nejen očekávané výsledky v oblasti estetiky, ale také spojení léčby s příjemným a moderním prostředím.


K dispozici máme 17 moderních přístrojů a jsme schopni pomoct a poradit s většinou estetických problémů. 

MUDr. Drahomíra Kotlářová

bottom of page