top of page

logo, styl, web, obaly

Služba

Liběna Hlinková

Klient

Rok

2010

Značka kosmetiky pro ženy

LIBĚNA HLINKOVÁ COSMETICS

Zadáním od paní Liběny bylo obléknutí její značky sofistikovaně vyvinutých produktů luxusní kosmetiky .

Začali jsme důslednou rešerží oboru.

Po té nasledovalo vzorování loga, vybrali jsme vhodný doplňkový font a navrhli malý grafický manuál vizuální identity.

Logo nuancí počátečního písmene L evokuje odkaz na hokejku a tím manžela paní Liběny Ivana Hlinku. Hokej je se značkou do dnešního dne pevně spojený a část výdělku z kosmetiky putuje do nadačního fonu Ivana Hlinky. Jako signaturní barva byla zvolená bronzová v přímé i metalické verzi.

Pro alternativní aplikaci byl navržen piktogram LH.

Na foto kampaň jsme zvolili vynikající fashion fotografku Petru Ficovou a pro produktové fotky Dalibora Konopáče.

Pro značku jsme dále realizovali web www.libenahlinkova.cz.

Z webu LIBĚNA HLINKOVÁ COSMETICS

V roce 2010 byla na český trh uvedena značka luxusní dámské kosmetiky Liběna Hlinková Cosmetics.


Paní Liběna, manželka vynikajícího československého hokejisty a legendárního trenéra Ivana Hlinky, který tragicky zahynul v roce 2004, přes těžkou ránu osudu nerezignovala na život. A kromě nadační činnosti, kterou pomáhá bývalým hokejistům, kteří se dostali do tíživé životní situace, se začala věnovat i celoživotní zálibě a koníčku: Péči o ženskou krásu a zdravý životní styl.


Že k těmto tématům jsou v rodině Liběny Hlinkové hluboce zakořeněné předpoklady, svědčí jistě i to, že její neteří je světová topmodelka Eva Herzigová. Ta také paní Liběně přispěla svými radami při začátcích podnikání v oboru kosmetiky.


Denní, noční a oční krémy značky Liběna Hlinková Cosmetics jsou prvními produkty několikaletého vývoje a spolupráce s Univerzitou Karlovou, farmaceutickou fakultou v Hradci Králové. Symbolizují nový přístup k péči o pokožku žen, které chtějí mít krásnou a mladě vypadající pleť. Šetrné složení a vhodný výběr nejnovějších kosmetických surovin, tvoří základ těchto kosmetických přípravků, určených pro náročné moderní ženy. Koenzym Q10, retinol, ženšen, zelený čaj, vitamíny A a E, extrakt ze semen červených odrůd vinné révy /obsahuje vysoce účinné antioxidanty/, látka analogická skvalanu/ je obsažena v žraločích játrech/ a další. Krémy nejsou parfemované a neobsahují barviva. Krémy jsou plněny ve Vřídle v.d. Karlovy Vary.


Výrobky Liběna Hlinková Cosmetics rozhodně nepřehlédnete. Jednoduché, ale velmi elegantní obaly vás v záplavě jiných kosmetických výrobků zaujmou. Uvedenou kosmetiku lze objednat  přímo v e-shopu, nebo zakoupit ve vybraných lékárnách či kosmetických salónech.


Nákupem kosmetiky přispějete zároveň i na ušlechtilou věc.
Část z prodeje kosmetiky putuje na konto již zmíněného Nadačního fondu Ivana Hlinky.

bottom of page