top of page

logo, grafický styl, web

Služba

ROVEX engineering

Klient

Rok

2011, 2020

Český výrobce hliníkových zasklívacích systémů

ROVEX

ROVEX je český výrobce zasklívacích systému a pro tuto firmu pracujeme už od roku 2011. 

Majitel společnosti Tomáš Jehlička vybudoval velmi moderní společnost, která se zabývá nejen prodejem a instalací pergol, zimních zahrad a zasklíváním balkónů, ale i vývojem těchto vlastních systémů, kde používá nejnovější technologie a postupy. Jedná se o designem a marketingem osvíceného majitele a spolupráce s ním je vždy na úrovni vysoce kvalitní zpětné vazby a spolupráce. Společnost je Baťovského typu.

V roce 2011 jsme navrhli logo společnosti, které je založeno na prvorepublikovém fontu Tyfa. Vrchní dělený piktogram znározňuje v lehkých úhlech sklad zasklívacích systémů. V roce 2020 byl grafický systém společnosti upgradován o výrazné R z textové části loga s dělením na téma piktogramu. Vznikl tak i podtext jedničky v oboru. Tento prvek se stal pro společnost signaturní v transparentní zelené.

Navrhujeme pro tuto společnost veškeré tištěné materiály, grafiku servisních aut, aplikace na provozovně, veletrhy, ale také rozsáhlé webové stránky www.rovex.cz.

       

Z webu ROVEX.

Jsme výrobcem a dodavatelem zasklívacích systémů. Základ naší produkce tvoří tři pilíře.

Prvním jsou posuvná zasklení na lodžie a balkony - to je produkt, který stál u zrodu naší firmy, nyní tyto systémy sami vyvíjíme i vyrábíme.

Naším druhým neméně důležitým produktem jsou hliníková zábradlí - v roce 2019 jsme uvedli na trh jejich druhou generaci Guardlux.

Třetí část tvoří pergoly a zimní zahrady.
 

Současná produkce naší firmy je cca 2.000 ks zasklívacích systémů a 1.500 ks zábradlí za rok.

​Od založení naší firmy klademe důraz na poctivou profesionální práci a vstřícný přístup k zákazníkům.

Pokud je potřeba, nastupují do výroby či na montáže všichni, včetně mě.
 Na dobrém jméně nám záleží...
 

Tomáš Jehlička

majitel

bottom of page